ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Desítky koleček v nohách a stovky kilometrů na tachometru. Takovým výsledkem skončilo pro mnohé účastníky další pokračování vytrvalostního závodu pod názvem “24 hodin na kole”. V rámci 4. ročníku akce měli cyklisté a koloběžkáři za úkol kroužit na trase Ústí nad Orlicí-Hylváty – Dlouhá Třebová. Jeden okruh měřil 9,2 kilometru. Tuto vzdálenost za horkých letních teplot opakovaně zdolávalo 45 účastníků. Většina z nich byla z našeho regionu, ale dorazili i závodníci ze Slovenska. V kategorii cyklistů-jednotlivců nakonec zvítězil Michal Kubišta, který najezdil více než 726 kilometrů. Ještě o 10 kilometrů více zvládlo duo “VoCoDe”. Více než 818 kilometrů zdolala trojice pod názvem “MMP Czech Team”. Téměř 258 kilometrů ujel Robin Morávek, jenž vyhrál kategorii do 15 let. Mezi koloběžkáři byl nejlepším jednotlivcem Marian Burkart. Týmy “Šlapeto” a “RAPAMA” ovládly kategorie dvojic a trojic. Jejich výkony se pohybovaly okolo čtyř set kilometrů.