LANŠKROUN – Poprvé v letošní sezoně se volejbalisté představili v domácím prostředí. V krajské soutěži jim byl soupeřem tým z Hlinska. Úvodní sada vyšla lépe domácímu celku. Hosté nezvládli koncovku a prohráli 20:25. Podobný obraz hry a výsledek viděla zaplněná tribuna tělocvičny i ve druhé sadě. Ta skončila vítězstvím domácích 25:22. V průběhu třetího setu se zdálo, že si lanškrounští hráči dojdou pro bezproblémové vítězství. V závěru ale ztratili vedení a prohráli 24:26. Ve čtvrté sadě se do hry domácího mužstva vkradla nervozita. Naopak hosté dokázali dokonat obrat v utkání, když vyhráli 25:22. Definitivní rozhodnutí přišlo ve zkráceném pátém setu. Po bodové přetahované ho získal tým Hlinska v poměru 15:11. Hráči hostí tak celé první utkání vyhráli 3:2 na sety. V odpoledním střetnutí zvítězil Lanškroun 3:0 na sety, čímž se posunul na 4. místo tabulky právě před Hlinsko.