ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Volejbalové mužské týmy TJ Sokol Kerhartice A a Orel jednota Letohrad A se utkaly při dvacátém prvním a dvacátém druhém kole na domácí palubovce.

Tým Kerhartic nastoupil do hry v červenobílém. Z počátku se zdálo, že utkání bude velmi vyrovnané. Týmy dotahovaly každou bodovou ztrátu. Uprostřed prvního setu došlo ke zlomu, když začaly Kerhartice budovat náskok, který si udržely až do konce prvního setu.

Situace s vyrovnaným začátkem a následným náskokem domácích se opakovala také v obou dalších setech. Ve druhém i třetím setu se však domácí zasekli u dvacátého bodu a hosté stáhli náskok soupeře o několik míčů.

Ve dvacátém prvním utkání tak zvítězil tým Kerhartic 3:0, po setech 25:18, 25:16 a 25:15.

Ve dvacátém druhém kole, které se hrálo ten samý den, Letohradští vybojovali pouze jeden set. Kerhartice tak opět zvítězily, tentokrát stavem 3:1, po setech 25:11, 25:16, 24:26, 25:18.