ČESKÁ TŘEBOVÁ – Druholigovým volejbalistům začal nový soutěžní ročník. Sokol Česká Třebová II na začátek sezony hostil tým SK Prosek Praha.

Po úvodních dvou setech bylo skóre mezi oběma soupeři vyrovnané 1:1. Třetí sada nabídla vyrovnanou podívanou. Na jejím konci se však jazýček vah přece jen dostal na stranu hostí, kteří ji získali v poměru 25:20.

Začátek čtvrtého setu se domácím vůbec nepovedl. Prvních pět míčů darovali soupeři, a tak se zdálo, že Prosek už utkání dovede do vítězného konce. Českotřebovští volejbalisté se ale zvedli a po výsledku 28:26 vyrovnali na průběžných 2:2.

Zkrácený pátý set také patřil domácím, když zvítězili 15:13. V dopoledním duelu tak svého protivníka porazili 3:2.

I druhý zápas skončil konečným vítězstvím domácích. Česká Třebová porazila Prosek 3:1 na sety.