ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Krajský přebor mužů ve volejbalu pokračoval dalšími zápasy. Konkrétně v 11. a 12. kole soutěže se proti sobě postavily celky TJ Sokol Kerhartice a TJ Sokol Rybník.

První set utkání se protáhl. Na jeho konci se mohli radovat domácí, kteří vyhráli 28:26. I průběh druhé sady nabídl vyrovnanou podívanou. Na hranici pětadvaceti bodů se však tentokrát vyšplhal pouze jeden tým. Kerhartická šestice zvítězila 25:22 a dostala se do průběžného vedení 2:0 na sety.

Ve třetím dějství se “rozjeli” hosté z Rybníka. Naopak domácí úplně vypadli z tempa a dovolili soupeři, aby se po výsledku 25:18 pro Rybník dotáhl na rozdíl jednoho setu.

Zatímco domácí pohodu ztratili, hostům nechyběla. Lepším týmem byli i ve čtvrté sadě. V jejím závěru dokráčeli k výsledku 25:15, čímž vyrovnali na průběžných 2:2.

O výsledku utkání se tak muselo rozhodnout ve zkráceném pátém setu. V něm domácí opět padli, tentokrát 8:15. Hosté si do tabulky připsali 2 body za vítězství 3:2.

Lepší formu si Rybník udržel i do druhého zápasu, který vyhrál jednoznačně 3:0 na sety.