ČESKÁ TŘEBOVÁ – Zápasy 3. a 4. kola pokračoval program druhé ligy mužů ve volejbalu. V derby se střetla mužstva TJ Sokol Česká Třebová II a TJ Sokol Kerhartice. Jednalo se také o souboj nováčků letošního soutěžního ročníku. Přestože úvodní dvě sady byly vyrovnané, reprezentanti kerhartického Sokola získali první i druhý set v poměru 25:22.

Když už se zdálo, že střetnutí bude jasnou záležitostí hostujícího oddílu, domácí se dokázali vzchopit. Ve třetím setu svého soupeře přehráli 25:16. Návrat do zápasu potvrdili v následující sadě výsledkem 25:19. Definitivní rozuzlení tak muselo padnout až ve zkráceném pátém setu.

Ten byl stejně jako úvodní dvě sady herně vyrovnaný. Nakonec ho lépe zvládli volejbalisté Sokola Kerhartice a po výsledku 15:13 získali první výhru vzájemného dvojutkání. V odpoledním měření sil byli úspěšnější Českotřebovští, když hosty přehráli 3:0 na sety.