ČESKÁ TŘEBOVÁ – Zápasy 27. a 28. kola měla na programu 2. liga mužů ve volejbalu. Na palubovku českotřebovského mužstva, které před vzájemným soubojem sídlilo na osmém místě, přijel třetí nejlepší tým soutěže z Hronova. Úvodní set dopoledního měření sil naznačil, že domácí Sokol Česká Třebová II se svého favorizovaného soupeře nezalekl.

Hráči Hronova tlaku protivníka nedokázali čelit a prohráli v poměru 25:15. Druhá sada nabídla jinou podívanou. Hronovští výrazně zlepšili výkon oproti předchozí části hry, dostali se do vedení a to již do konce setu nepustili. Vyrovnání průběžného stavu utkání na 1:1 dosáhli po výsledku 25:14. Třetí set rozhodl o tom, na kterou stranu se duel zlomí. Velmi vyrovnanou partii nakonec získali reprezentanti rodiště spisovatele Aloise Jiráska.

Srdnatě bojující domácí podlehli 26:28. I ve čtvrté sadě Českotřebovští prohráli těsným výsledkem. Hronov se ujal vedení, které málem neudržel. Přesto po výsledku 25:23 přehrál Českou Třebovou 3:1 na sety. V odpoledním utkání hosté svého protivníka předčili výhrou 3:0. Hráči Sokola tak v souboji s Hronovem uhráli jediný set.