ČESKÁ TŘEBOVÁ – Posledními dvěma zápasy sezóny pokračovala 2. liga ve volejbalu žen. Hráčky České Třebové přivítaly soupeřky z Hradce Králové. Souboj třetího s druhým celkem tabulky sliboval napínavé utkání. Úvod střetnutí patřil domácím. Reprezentantky hradecké Slavie v černém zaspaly a náskok soupeřek již nestačily dohnat.

První set skončil výhrou České Třebové 25:19. Druhá sada měla zpočátku podobný průběh. Domácí ale náskok ztratily a Hradci Králové se povedlo vyrovnaný set zvrátit na svou stranu. Po výsledku 22:25 byl stav zápasu 1:1. Ve třetím setu Českotřebovské hráčky mocně povzbuzovány ze sektoru pro fanoušky svým protihráčkám bodově utekly. Otěže zápasu strhly ve svůj prospěch i díky dobře přečtené hře královéhradeckých žen, kterým třetí sada vůbec nevyšla a podlehly 10:25.

V bodové přetahované čtvrtého setu byly nakonec šťastnější hostující hráčky, když zvítězily 25:23. Definitivní rozuzlení přinesla zkrácená pátá sada. Česká Třebová prokázala větší odhodlání a získala ji v poměru 15:12, čímž vyhrála 3:2 na sety. Nedobytnost domácího hradu potvrdily hráčky Sokola i v odpoledním duelu, když hradeckou Slavii přehrály 3:1. Českotřebovské volejbalistky zakončily sezónu 2013/2014 na „bronzovém třetím“ místě.