ČESKÁ TŘEBOVÁ – Zápasy 17. a 18. kola pokračovala 2. liga mužů skupiny B ve volejbalu. TJ Sokol Česká Třebová II hostil tým TJ Praga. Jeho hráči byli favority duelu. Vstupovali do něj jako pátý celek tabulky, domácí byli na místě sedmém. První sadu Česká Třebová získala v poměru 25:19. Ve druhém setu se karta obrátila.

Praga Českotřebovské přehrála 25:20. Ve třetím setu však domácí svého soupeře ke zvratu střetnutí nadechnout nenechali, když zvítězili 25:15 a ujali se průběžného vedení 2:1. Čtvrtý set přinesl po výsledku 25:22 pro hosty vyrovnání. Rozhodnout musela zkrácená pátá sada, v níž domácí strhli vítězství na svou stranu stavem 15:13 a celkově 3:2 na sety.

V odpolední druhé pětisetové bitvě byli úspěšnější hosté, kteří rok 2013 zakončí na pátém místě tabulky. Česká Třebová půjde do druhé poloviny sezóny jako sedmý celek 2. ligy.