ČESKÁ TŘEBOVÁ – Druhá liga žen ve volejbalu měla na programu zápasy 27. a 28. kola. V České Třebové se utkala družstva z předních příček tabulky. Konkrétně první Sokol Geodézie a třetí Žďár nad Sázavou.

Střetnutí, které hostila sportovní hala Skalka, nabídlo dramatickou podívanou. Dopolední utkání muselo být rozhodnuto až ve zkráceném pátém setu. Do něj duel dospěl, když domácí volejbalistky získaly dva sety v poměru 30:28 a 26:24.

Hostující hráčky si také připsaly po dvou vítězných sadách. Konkrétně po výsledcích 25:22 a 25:17.

Držitelky druhého bodu do tabulky určil předesílaný pátý set. Ten vyšel lépe hostující šestici. Hráčky ze Žďáru nad Sázavou zvítězily 15:8.

V odpoledním utkání si českotřebovské volejbalistky vybojovaly všechny 3 body po vítězství 3:1 na sety. Reprezentantky Sokola Geodézie si tak upevnily vedení v tabulce své skupiny druhé ligy.