ČESKÁ TŘEBOVÁ – Program 11. kola 1. národní hokejbalové ligy východní divize svedl dohromady soupeře z České Třebové a Přelouče. Lokomotiva hostila Jestřáby v souboji mezi pátým a šestým celkem tabulky, mezi nimiž byl rozdíl pouhého bodu. Hráči Lokomotivy nastoupili v bělomodré kombinaci, hosté z Přelouče v zeleném.

V 7. minutě dokázali domácí využít přesilovou hru. Po asistenci Petra Kvasničky a Michaela Mrštného skóroval Ondřej Hudec. Domácí vyslali na brankáře soupeře 15 střel, hosté prověřili brankáře Lokomotivy osmnáctkrát. Ani na jedné straně se však neurodilo, a tak rozhodla jediná branka. Lokomotiva Česká Třebová zvítězila po třetinách 1:0, 0:0 a 0:0 konečným výsledkem 1:0, čímž uhájila páté místo v tabulce. Poslední letošní utkání sehrají reprezentanti českotřebovského hokejbalu na domácím hřišti v neděli 24. listopadu. Úvodní vhazování duelu s celkem SK Sudoměřice měli diváci vidět ve 14 hodin, začátek zápasu byl však přesunut na 13 hodin.