ČESKÁ TŘEBOVÁ – Krytý plavecký bazén byl dějištěm dalšího pokračování “Memoriálu Petra Eisenvorta” a “Ceny třebovské Lokomotivy”. Nad letošním 30. ročníkem druhého jmenovaného podniku převzal záštitu hejtman Pardubického kraje Martin Netolický.

Jubilejního klání se zúčastnilo 279 plavců z šestadvaceti oddílů. Ve dvou dnech proběhlo celkem 1269 startů v třiapadesáti disciplínách. Domácí závodníci vybojovali několik cenných kovů. V dorostenecké kategorii závodu na 100 metrů znak se dařilo Adamu Vágnerovi, jenž získal stříbro. Eliška Štichauerová byla dokonce zlatá. Nejcennější medaili získal mezi staršími žáky také Denis Hýbl.  V kategorii mladšího žactva se finálovou účastí mohli pochlubit Jan Hurych, Nela Hýblová, Anděla Linhartová a mezi dorostenci Matěj Švíř.