ČESKÁ TŘEBOVÁ – Nově otevřená “Sportovní hala Skalka” v České Třebové zažila první mistrovské zápasy. Jedním z nich byl basketbalový souboj, ve kterém se v rámci Východočeského přeboru mužů utkaly SKB Česká Třebová a SK Týniště nad Orlicí.

První čtvrtina utkání přinesla velmi vyrovnanou hru, domácí hrající ve žlutých dresech zvítězili těsně 20:17. Ve druhé čtvrtině se ale domácí opět dostali více do hry a zvítězili již jednoznačně 45:28. Ve třetí čtvrtině se hosté opět zvedli a průběžný výsledek stáhli na rozdíl pouhých deseti bodů 65:55. Závěr utkání ale již patřil domácím, kteří nakonec zvítězili 91:68. Druhý den ráno českotřebovští basketbalisté vyzvali Jiskru Nový Bydžov, kterou deklasovali 119:50.