ČESKÁ TŘEBOVÁ – Českotřebovské Kohouty v minulém zápase deklasovala Světlá nad Sázavou 8:0. Udobřit si své fanoušky měli hráči možnost na domácím ledě s celkem z Chrudimi. Tímto zápasem byla také zahájena druhá část Krajské hokejové ligy.

Do třetí třetiny nastupovala obě mužstva za stavu 4:2 a hosté, kteří hráli v červených dresech pokračovali v tlaku, který měli na konci druhého dějství. V úvodu vypálil hostující Novák a o chvíli později se pokusil snížit Michal Haltuch.

Jednu z mála šancí Kohoutů neproměnil Marek Hemský a pořekadlo “nedáš – dostaneš” se tentokrát naplnilo. V čase 42:01 od modré pálil Marek Kišš a snížil na rozdíl jedné branky. 4:3

Hosté se nevzdávali a snažili se o vyrovnání. Tři minuty před koncem se srazili Fink a Nimmerrichter a došlo na krátké ošetřování. Vzápětí se do šance dostal Jindřich a Tomáš Zadina protlačtil puk do soupeřovi branky, domácí tak vedli o dva góly.

V závěru utkání se chrudimští hráči ještě snažili o úpravu skóre. Po odvolání brankáře snížil Novák na konečných 5:4.

Příští zápas čeká Kohouty na domácím ledě ve středu 21. prosince od 19: 00 se Světlou nad Sázavou.