ČESKÁ TŘEBOVÁ – Ve třetím kole třetí části krajské hokejové ligy se na zimním stadionu Na Skalce utkala mužstva TJ Lokomotiva Česká Třebová a HC Skuteč. Do závěrečné části hry vstupovaly oba týmy za stavu 5:1 ve prospěch domácího celku.

Další změna skóre přišla v 51. minutě. Po skrumáži a za asistence Miroslava Uhlíře se prosadil Filip Brukner. Na konci 55. minuty po Hladíkově úniku dovršil hattrick Michal Šedivý, čímž zvýšil na 7:1. Běžela 58. minuta a Poskočil předložil kotouč Hladíkovi – 8:1.

Devátý zářez přidal přesnou střelou Mlejnek, jemuž asistoval Váně. TJ Lokomotiva Česká Třebová zejména díky střeleckému koncertu Šedivého rozdrtila HC Skuteč konečným výsledkem 9:1. Další utkání na domácím kluzišti sehrají hokejisté Lokomotivy 20. ledna proti Hlinsku.