ČESKÁ TŘEBOVÁ – V desátém kole Městské hokejové ligy se na českotřebovském zimním stadionu utkala mužstva „Proplast Ústí nad Orlicí“ a „HC Třebovice“. Jednalo se o přímý souboj o druhé místo v tabulce. To proti soupeři hájili hráči Třebovice. Těm však první dvacetiminutovka nevyšla. Podle zápisu o utkání domácí Proplast vedl 5:1.

První gól druhé poloviny padl po jedenadvaceti minutách hry. Jan Joukl ujel bekům a snížil na 2:5. Domácí odpověděli v minutě dvaadvacáté. V přesilovce 5 na 3 rozebrali hostující obranu a Tomáš Vavřina po asistenci Zavřela upravil skóre na 6:2. Po ose Zavřel – Vavřina, který dokončil hattrick, putoval do sítě hostí další kotouč. Ve 29. minutě zvýšili domácí na 7:2. 31. minuta přinesla branku třebovických hokejistů, kteří dokázali využít početní výhodu 2 hráčů. Joukl vybídl ke skórování Petra Havrana a ten jeho nabídku neodmítl.

Hosté mohli zápas ještě zdramatizovat. Příležitost Jiřího Hozáka zmařil obránce, Tomáše Sirového následně vychytal brankář Proplastu Martin Preisler. Skóre se uzavřelo ve 36. minutě. Na Paclíkovou přihrávku si ze druhé vlny najel Hugo Bartheldy a zpečetil výhru svého mužstva. Proplast rozstřílel Třebovici 8:3 a po vítězství předskočil svého protivníka v tabulce. Té zatím vévodí Krajánci Ústí nad Orlicí, které Proplast vyzve 7. února ve 22 hodin.