ČESKÁ TŘEBOVÁ – Ve druhém utkání předkola Poháru Vladimíra Martince Lokomotiva poměřila síly se Závodní hokejovou Pardubice. Ta přijela k odvetě v lepší výchozí pozici a tu si udržela i po dvou třetinách.

Třetí třetina byla rozehrána za stavu 2:4. Hokejisté Závodky zvýšili vedení ve 43. minutě. Střelu Jiřího Šejby dorazil za Palečkova záda svým druhým zápisem v duelu Ondřej Čapek. Celkem 178 diváků vidělo další branku v 54. minutě. Pavel Ludvík zvýšil na 2:6. Lokomotiva snížila o minutu později po trefě Vladimír Dohy.

Konečné skóre určil v 56. minutě Ondřej Čapek. Dovršil tak hattrick a vítězství svého mužstva. Závodní hokejová Pardubice přehrála Lokomotivu Česká Třebová 7:3. Lokomotiva zakončila sezónu 2012/2013 i přes bojovný výkon prohrou a v konečném pořadí Poháru Vladimíra Martince obsadila 6. příčku.