ČESKÁ TŘEBOVÁ – Krajská hokejová liga pokračovala dalšími zápasy. Předposlední představení na domácím ledě odehráli českotřebovští Kohouti, kteří ve skupinovém duelu o páté až osmé místo vyzvali hokejisty z Chocně. Hostující favorizovaný celek vedl po dvou třetinách 2:5. V úvodu závěrečné části hry bylo rušno především před svatyní hostujícího gólmana Sajdla.

Ten byl ve 41. minutě bezmocný po akci Provaze s Kvasničkou, který ke skórování vybídl Bořka Jetmara. Kohouti následně přežili přesilovku hostí a sami v početní převaze udeřili. Ve 45. minutě po asistenci Matyse a Vlčka snížil na 4:5 Marek Hemský. Převaha domácích nabírala na obrátkách. Ve vyrovnání ji ovšem nepřetavili Hašek, Kopečný, Provaz ani Hemský. Naopak modří si počkali na rychlý protiútok a trestali. Pavel Prachař ujel ve 47. minutě obraně a předložil kotouč Tomáši Prachařovi.

Choceň znovu vedla o 2 góly. 327 diváků vidělo další šance na obou stranách a po sedmapadesáti minutách hry snížení bělomodrých na 5:6. Hemský našel Petra Vlčka a ten přesnou střelou švihem skóroval. Závěrečný tlak České Třebové ani při power-play vyrovnání nepřinesl. Kohoutům po třetinách 1:2, 1:3 a 3:1 scházel jeden gól. Prohra 5:6 do odvety znamená lepší výchozí pozici pro Choceň. Na jejím ledě se rozhodne, jestli budou českotřebovští hokejisté hrát o 5., či 7. místo.