ČESKÁ TŘEBOVÁ – Desátým hracím týdnem pokračoval program 2. kola 1. městské hokejové ligy. Na zimním stadionu na Skalce se utkala mužstva Proplast Ústí nad Orlicí a HC Třebovice. Hosté se brankami Sirového, Petra Voříška a Dvořáka ujali vedení.

Domácí kontrovali trefou Babáka. Do druhé poloviny duelu vstupovala obě mužstva za stavu 1:3. Ve 21. minutě zvýšili hosté na rozdíl tří branek. Na správném místě ve vhodný okamžik byl Václav Karban, když doklepl střelu Šmerdy. Domácí vykřesali naději o 2 minuty později. Večeřova ukrytá rána zápěstím skončila za zády gólmana hostí. Ve 36. minutě vyzrál na brankáře Třebovice Koláře Babák, jemuž asistoval Kašpar. Ani druhý Babákův gól, ani hra bez brankáře ale domácím nepomohla. Hráči Třebovice náskok udrželi a po výsledku 3:4 si připsali sedmou výhru v sezóně.