ČESKÁ TŘEBOVÁ – V rámci třetího kola 2. části Krajské hokejové ligy poměřily síly celky TJ Loko Česká Třebová a HC Skuteč. Obě mužstva bojovala o první bodový zisk v soutěži. Po dvou třetinách k němu měli lépe nakročeno domácí. Do závěrečné části hry vstupovali po brankách Teplého a Hladíka s jednogólovým náskokem.

O vedení ale přišli hned po sedmadvaceti vteřinách třetí třetiny. Druhým gólem v utkání srovnal Lubomír Kusý. V 51. minutě využili domácí početní převahu trefou Lukáše Poskočila. O čtyři minuty později přišlo vyrovnání, když Lubomír Kusý blafákem dovršil hattrick. Definitivní rozhodnutí přišlo v 57. minutě, kdy střelu Opletala dorazil do sítě Tomáš Sládek a uzavřel skóre duelu. Hokejisté Skutče třikrát prohrávali, přesto se jim podařilo dokonat obrat a zvítězit 3:4, po třetinách 0:0, 2:1 a 1:3. Domácí celek zůstává i po tomto střetnutí bez bodů.