ČESKÁ TŘEBOVÁ – V šestém kole druhé části krajské hokejové ligy se střetla mužstva TJ Loko Česká Třebová a HC Spartak Polička. Po šesti minutách úvodní části hry vedli domácí o 2 branky. Ve druhé třetině ovšem hosté spustili brankostroj a skóre zápasu zvrátili ve svůj prospěch.

Do třetí třetiny vstupovala obě mužstva za stavu 3:4. Těsně před koncem duelu se zdálo, že premiéra nového trenéra Petra Voříška, který na lavičce domácích nahradil odvolaného Kamila Mlejnka, bude neúspěšná. Úplný závěr střetnutí ale nabídl ještě jednu nebezpečnou situaci. Kotouč se od Kopečného přes Kvasničku dostal k Tomáši Hladíkovi a ten vteřinu před vypršením hrací doby skóroval.

Utkání dospělo do prodloužení. V něm gól nepadl, ačkoli šance byly na obou stranách. Definitivní rozuzlení přišlo až při samostatných nájezdech. Jediným úspěšným střelcem se stal domácí obránce Viktor Mlejnek. Konečný výsledek 5:4 přinesl Lokomotivě 2 body do tabulky, úspěšný start nového trenéra a prolomení černé série.