ČESKÁ TŘEBOVÁ – Naposledy v roce 2015 se hokejoví Kohouti představili na domácím ledě. Do České Třebové přijel tým Chrudimi. Ve 34. minutě zápasu se zdálo, že hosté svého soupeře letos poprvé porazí. Po asistenci Poláka poslal Chrudim ve vlastním oslabení do vedení 4:2 Ondřej Karásek. Ještě před druhou sirénou domácí snížili gólem Marka Hemského, který ve 39. minutě završil akci Vlčka se Zadinou. Ve 46. minutě Kohouti vyrovnali. Vlček s Hemským si připsali asistenci u branky Lukáše Poskočila. V 53. minutě se domácí ujali vedení 5:4. Ladislav Jindřich korunoval snahu Lesáka a Fischera. Hosté si vzali oddechový čas, aby se dohodli na změně taktiky. Přestože Chrudimští byli střelecky aktivní, branku nevstřelili. Skóre se nezměnilo i díky zákrokům domácího brankáře Dominika Petra. Česká Třebová tak v utkání plném zvratů dokázala Chrudim porazit i potřetí v sezóně. Tentokrát to bylo výsledkem 5:4. Toto vítězství bylo pro fanoušky Kohoutů předčasným vánočním dárkem.