ČESKÁ TŘEBOVÁ – První semifinálový zápas Krajské hokejové ligy je minulostí. Českotřebovští Kohouti na svém ledě před rekordní diváckou kulisou přivítali HC Litomyšl. Po dvou dvacetiminutovkách byl stav 7:1.

Hned zkraje třetí třetiny vidělo rekordních 821 diváků gól litomyšlského Pilavky, který tak snížil na 7:2. O chvíli později již ale domácí vedli 8:2. Procházka střílel, a Moučka dostal puk za záda hostujícího gólmana. Netrvalo dlouho a při přesilovce 5 na 4 upravil již na 9:2 českotřebovský Fúzik. Ač se stav utkání zdál být již prakticky rozhodnut, hosté se nevzdávali. Na 9:3 upravil litomyšlský Starý. Pět minut před koncem zápasu se po sérii vyloučení hrálo několik desítek vteřin na obou stranách ve třech. Již při hře 5 na 4 mohl na 10:3 zvýšit Šejba, jeho pokus ale zastavila tyčka. Na začátku poslední minuty zápasu se střelecky prosadil litomyšlský Dvořák a třicet sekund před závěrečnou sirénou snížil na konečných 9:5 Šklíba.

Druhý zápas semifinálové série se odehraje ve středu 28. února v Litomyšli.