ČESKÁ TŘEBOVÁ – K dalšímu duelu skupiny o páté až osmé místo v Krajské hokejové lize se českotřebovští Kohouti vypravili do Chocně. Domácí celek měl lepší výchozí pozici. Na ledě soupeře zvítězil 6:5 a úspěšně vstoupil i do odvetného střetnutí. Přestože měli Kohouti několik slibných brankových příležitostí, první dvacetiminutovku vyhráli domácí 1:0.

Výsledek druhé třetiny nenasvědčoval tomu, že by si Choceň vítězství nechala vzít, když vedla 3:2. Obrat přišel ve třetí třetině. Kohouti dokázali během pouhých 76 vteřin vstřelit tři góly a výsledek otočit. Domácím se před třetí sirénou podařilo snížit na 4:5. O postupujícím musely rozhodnout až nájezdy. I v nich si domácí vylámali zuby na brankáři Mahdalovi. Střelecky úspěšní byli pouze domácí Pavel Prachař a hostující Petr Vlček. Ten v osmé sérii poslal svůj tým do zápasu o 5. místo, v němž se Kohouti utkají s mužstvem Chrudimi 23. února na domácím ledě.