ČESKÁ TŘEBOVÁ – Na zimním stadionu pokračovala “Městská hokejová liga”. V jednom z utkání 3. části se utkaly celky z Ústí nad Orlicí. Konkrétně vedoucí tým soutěže “Proplast” a čtvrtý “Skala team”.

Zápas, který lze označit za derby, lépe zahájili hráči “Proplastu”. Do druhé třetiny vstoupili s vedením 3:0. Jejich čtvrtou branku přidal Miroslav Váně mladší. Za “Skala team” se gólem prosadil Martin Morkes. Hattrick Tomáše Zavřela znamenal vedení “Proplastu 5:1”. Ještě ve druhé třetině upravil skóre na 6:1 Libor Teplý. Duelu nechyběly góly a došlo také na náznak šarvátky.

Ve třetí třetině se hráči obou celků soustředili hlavně na střílení branek. Na 2:6 z pohledu “Skala teamu” snížil kapitán Jan Drozd. V barvách “Proplastu” se do střelecké listiny znovu zapsal Libor Teplý. Na konečných 8:2 pro “Proplast” uzavřel Miroslav Váně mladší.

Vyvrcholení celé soutěže je naplánováno na 22. března.