ČESKÁ TŘEBOVÁ – Ve čtvrtém utkání série play-off mezi Českou Třebovou a Moravskou Třebovou domácím vůbec nevyšla 2. třetina. Za v modrém hrající Slovan se trefili Faltus, Řehulka a Muselík. Hosté tak vedli 3:2. Úvod třetí dvacetiminutovky naopak patřil domácímu týmu. Nejprve vyrovnal Ondřej Fousek. Vedení 4:3 Kohoutům zajistil vydařenou křižnou střelou Jiří Dítě. Po brance hostujícího Tomáše Faltuse bylo opět vyrovnáno. Poté se domácím podařilo využít přesilovou hru 5 na 4. Trefil se Pavel Pelán. Ani po devítigólovém přídělu nečekal diváky, kterých se na stadionu sešlo rekordních 773, půst. Na 6:4 pro Českou Třebovou zvýšil šikovnou tečí Petr Janda. Na rozdíl jediné branky se hosté dotáhli po střeleckém zápisu Martina Aulehly. Víc už však Slovan nestihl. Domácí po třetinách 2:0, 0:3 a 4:2 zvítězili konečným skóre 6:5. Po třetí výhře v sérii tak postoupili mezi nejlepší čtyři týmy soutěže. V semifinále se Kohouti utkají s Chrudimí. Na domácím ledě se Česká Třebová představí 15. února.