ČESKÁ TŘEBOVÁ – V úvodu třetí třetiny zápasu mezi Českou Třebovou a Světlou nad Sázavou byli aktivnější hosté, kteří doháněli jednogólové manko. Střelecky při chuti byl zejména Petr Včela, branku však nevstřelil. Ve 46. minutě ale skórovali domácí. Tomáš Prachař potrestal zaváhání hostující obrany a zvýšil na 2:0.

Další branku mohli Kohouti přidat v přesilové hře. Početní výhodu se jim však nepodařilo využít. Na druhé straně mohl jiskřičku naděje vykřesat Kopecký, ale neuspěl.

545 diváků následně vidělo festival zahozených šancí domácích. Ti si výhru pojistili až minutu před koncem po spolupráci Jindřicha, Fúzika a Tomáše Prachaře.

Souboj loňských finalistů Krajské hokejové ligy skončil 3:0 pro Českou Třebovou. Po nekompletním 12. kole patří Kohoutům třetí příčka v tabulce. Další body si možná připíší v utkání na půdě poslední Ledče nad Sázavou.