ČESKÁ TŘEBOVÁ – Krajská hokejová liga pokračovala 25. kolem. Kohouti v derby přivítali Litomyšl. V souboji těchto týmů šlo jak o prestiž, tak i první místo v tabulce. To by domácí tým vítězstvím uzmul Moravské Třebové. V průběhu druhé třetiny vedli Kohouti 3:0. Hosté se do zápasu vrátili ve 27. minutě, kdy kotouč do sítě dotlačil Filip Vomočil. Česká Třebová ale Litomyšl nadechnout nenechala. Hned za 11 vteřin skóroval po Škvorově a Poskočilové asistenci Petr Vlček. Další branka domácího celku, který nastoupil bez Pelána a Lesáka, přišla ve 28. minutě. Jakub Fúzik objel branku a zasunul kotouč za záda brankáře, asistenci si připsal Poul. Ani vedení 5:1 Kohouty neuspokojilo. Ve 39. minutě po spolupráci s Hemským zvýšil náskok Petr Vlček. Třetí třetinu zahájili lépe hráči Litomyšle. Za svou snahu byli odměněni ve 42. minutě. Po asistenci Štěpána Švece se prosadil Rostislav Pilavka. Další průběh nabídl šanci domácího Jindřicha. Sedmý střelecký úspěch ale přišel až v 54. minutě. Vlček s Poskočilem byli na začátku individuální akce Marka Hemského. Ten svým hattrickem definitivně pohřbil naděje soupeře. Porážku Litomyšle vidělo 538 diváků. Česká Třebová se po vítězství 7:2 posunula do čela tabulky.