ČESKÁ TŘEBOVÁ – Program devátého kola “Krajské hokejové ligy” nabídl derby mezi Českou Třebovou a Chocní. Favoritem zápasu byli Kohouti, kteří chtěli prodloužit svou stoprocentní bilanci v domácím prostředí a upevnit si tak první místo v tabulce. Přestože Česká Třebová vedla, hosté z Chocně ještě ve druhé třetině skóre otočili. Ve 34. minutě je do vedení 3:1 poslal Daniel Král, jemuž asistovali Křečan a Šejba. Třetí třetinu zahájila šance domácího Fúzika. Kohouti se hnali za kontaktním gólem, ale ve 43. minutě naopak inkasovali. Jejich chybu po Kopsově přihrávce potrestal Matěj Pilař. Ve 48. minutě domácí snížili na 2:4. Jiskřičku naděje vykřesal po Šulově asistenci Ladislav Jindřich. Skóre se uzavřelo v 54. minutě, když se trefil hostující Pavel Prachař. Bod za asistenci si připsali Vondráček a Lukáš Pilař. Kohouti tak poprvé v sezóně padli na domácím ledě, choceňský Spartak zvítězil 5:2. 525 diváků v derby vidělo 7 branek a celou řadu šarvátek. V celkovém součtu rozhodčí udělili 174 trestných minut.