ČESKÁ TŘEBOVÁ – Druhou třetinu dalšího semifinálového duelu „Krajské hokejové ligy“ zahájili českotřebovští Kohouti výborně. Petr Janda vyrovnal v přesilové hře pěti proti třem na 1:1. Ani pokračující početní výhodu domácích nedokázala Chrudim ubránit. Ondřej Poul poslal Kohouty do vedení 2:1. Hosté odpověděli brankou Václava Nováka. Gólový účet druhé dvacetiminutovky uzavřel povedeným blafákem Jiří Dítě. Domácí útočník zařídil vedení svého týmu 3:2. V úvodu třetí třetiny vidělo 681 diváků několik slibných příležitostí na obou stranách. Následně se podruhé v utkání prosadil Petr Janda. Kohouti však dvougólový náskok nedokázali udržet. Nejprve snížil Marek Kišš. O vyrovnání na 4:4 se postaral Ugo Dobiáš. V základní hrací době už toho ani jeden z týmů více nestihl. V prodloužení rozhodl o vítězství České Třebové Jakub Fúzik. Výhrou 5:4 a vyrovnáním semifinálové série si domácí vynutili pátý rozhodující zápas. Vítěz středečního duelu vyzve ve finále tým ze Světlé nad Sázavou.