ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Druhý ročník “Tepvos cupu” má za sebou další hrací víkend. Program turnaje v malém hokeji tentokrát nabídl souboj týmů, které se osamostatnily v čele tabulky. V orlickoústeckém derby vyzvali “Krajánci” “Skala team”.

Druhá třetina střetnutí byla na zimním stadionu v Ústí nad Orlicí zahájena za možná až překvapivě jednoznačného stavu. Domácí “Krajánci” vedli nad “Skala teamem” 5:0. Hosté sice v prostřední části hry snížili brankou Jana Šímy, ale tento gól byl jen jakousi labutí písní.

“Krajánci” stále ještě ve druhé třetině odpověděli dvěma zásahy do černého. Nejprve se prosadil Roman Ollé, který završil hattrick, a následně Karel Mifek.

Před třetí sirénou se mezi střelce počtvrté zapsal Roman Ollé. O kosmetickou úpravu výsledku na 2:8 s pohledu “Skala teamu” se postaral Jaroslav David.

Letošní “Tepvos cup” nabídne ještě jeden vzájemný souboj obou týmů. Celá soutěž vyvrcholí 3. března, kdy bude korunován vítěz.