ČESKÁ TŘEBOVÁ – Hokejoví Kohouti vstoupili do své páté sezony. V úvodním utkání nového soutěžního ročníku se jim postavila Polička.

Po dvou třetinách zápasu vedli domácí 2:0. Na rozdíl tří branek mohl zvýšit Moučka, ale vylámal si zuby na brankáři hostí Zeleném.

Trpělivost růže přináší. Hokejisté českotřebovského klubu se třetího gólu dočkali po čtyřiačtyřiceti minutách hry, kdy Petr Vlček zužitkoval akci Veselého a Moučky.

Následně bylo rušno také před brankou Kohoutů. Největší šanci měl hostující Boháček, ale změna skóre se nekonala. Pět set a jeden divák viděl další gól v 53. minutě. Prosadil se Marek Hemský, jemuž asistovali Škvor a Moučka. Domácí se dostali do vedení 4:0. Už jen kosmetická úprava výsledku přišla v 59. minutě. Poličský Jakub Nečas potrestal chybu v domácí rozehrávce.

Česká Třebová porazila Polička 4:1 po třetinách 2:0, 0:0 a 2:1. Kohouti tak za obhajobou stříbra vykročili vítězně.