ČESKÁ TŘEBOVÁ – Hokejový tým HC Kohouti Česká Třebová na svém ledě v rámci čtvrtého kola Krajské ligy přivítal své rivaly z Moravské Třebové. V posledních střetnutích těchto dvou celků padalo vždy hodně gólů. Utkání tak slibovalo zajímavou podívanou.

Do třetí třetiny nastoupila obě mužstva za stavu 1:1. Ze začátku byla aktivnější Moravská Třebová v modrém, která si vytvořila více šancí. Netrvalo dlouho a jejich snaha skončila gólem, Pavlovský nahrál Řehulkovi a ten dostal puk do brány. 1:2. Domácí se pochopitelně snažili o vyrovnání, dlouho si ale nedokázali vytvořit větší šanci. Naopak hosté skórovali, dle mínění rozhodčích ale v rozporu s pravidly. Zhruba šest minut před koncem rozhodčí vylučovali na obou stranách a hrálo se čtyři na čtyři. Následně se domácímu Prachařovi podařilo vyrovnat na 2:2. O pouhých 51 vteřin později se hosté dostali do vedení gólem Muselíka. V samotném závěru utkání do prázdné brány ještě pečetil na 2:4 Langr.

Další domácí utkání sehrají Kohouti ve středu 18. října.