ČESKÁ TŘEBOVÁ – Program 8. kola 1. kuželkářské ligy žen nabídl souboj mezi družstvy TJ Lokomotiva Česká Třebová a SKK Náchod. Podle papírových předpokladů měly být favoritkami střetnutí hráčky hostujícího celku.

V první třetině hájila Klára Pekařová barvy Lokomotivy se ctí. Její protihráčka ale zahrála nejlepší výkon duelu, když shodila 583 kuželek. V souboji Šárky Majerové a Lucie Kaucké se naopak lépe vedlo druhé jmenované. Ta zahrála druhý nejlepší výkon utkání – 568 kuželek. V dalších dvou třetinách domácí kuželkářky se svými soupeřkami krok neudržely.

Andrea Jánová i Eva Sedláková, která v domácím dresu nahradila zraněnou Hanu Rubišarovou, podlehly Daně Adamů a Michaele Kučerové. Petra Vlčková přehrála Ludmilu Johnovou a stejně tak Aneta Cvejnová Kateřinu Kolářovou. TJ Lokomotiva Česká Třebová prohrála s SKK Náchod celkovým skóre 1:7. Body tak putovaly do Náchoda a domácí družstvo kleslo na dno tabulky.