ČESKÁ TŘEBOVÁ – V České Třebové se odehrálo prvoligové utkání domácího kuželkářského týmu a hostů ze Zábřehu. V prvním setu hrály proti sobě Lucie Kaucká s Lenkou Kubovou a Klára Pekařová s Danou Wiedernannovou. „Je to vyrovnaný zápas, víme, že tady se těžko hraje a oni potřebují body, my taky. Takže doufám, že to vytáhneme do vítězného konce,“ uvedla Dana Wiedermannová. A v prvním setu také dosáhla nejvyššího počtu bodů, a to 564. Co se týče celého zápasu, tak nejvýkonnějším hráčem České Třebové byla Ludmila Johnová. A také díky jejímu výkonu Třebová vyhrála 6:2. Dohromady shodily domácí hráčky 3322 kuželek, a protihráčky ze Zábřehu o 131 méně. Tento týden bude Česká Třebová hrát proti Náchodu.