ČESKÁ TŘEBOVÁ – Poprvé v novém soutěžním ročníku se hokejbalisté Lokomotivy představili na domácím hřišti. Soupeřem svěřenců hrajícího trenéra Broulíka byl celek Svítkov Stars “B”.

Střetnutí začali aktivněji domácí. Útočníci České Třebové zasypali brankářku hostujícího družstva několika střelami. Gólmanka Outratová však neinkasovala. Ojedinělé závary před brankou soupeře předvedli i hokejbalisté Svítkova.

Skóre se však poprvé změnilo až v šesté minutě zápasu. Domácí šli do vedení brankou Pavla Škeříka, kterému asistovali Jiruše s Němcem. V první třetině duelu už další gól nepadl, přestože zejména hráči Lokomotivy měli celou řadu slibných příležitostí.

Česká Třebová nakonec zvítězila po třetinách 1:0, 3:0 a 1:0 celkově 5:0 a připsala si druhou výhru ze dvou zápasů.