LANŠKROUN – Krajský fotbalový přebor měl o víkendu na programu poslední kolo. Lanškroun hostil na svém hřišti soupeře z Třemošnice. Druhé dějství zápasu bylo zahájeno za stavu 0:0. Po pětašedesáti minutách hry mohl skórovat hostující Menšík, avšak převahu svého týmu nedokázal zužitkovat. Domácí se k přímému ohrožení branky soupeře propracovávali jen velmi ztuha. Většinu jejich akcí pohřbila nepřesnost. V 73. minutě předvedl hbitost a vynalézavost Forman, když se na brankové čáře prosmýkl domácím obráncům a zakončil. Skóre se však stále neměnilo. Další nebezpečné situace vznikly na obou stranách ze standardních situací. Zatímco hostím se podařilo zakončit, i když nepřesně, nákopy domácích nenašly správného adresáta. Do černého se lanškrounští trefili až v 83. minutě, kdy střela Martina Nováka z přímého kopu skončila v síti. Třemošnice ještě mohla odpovědět, ale jejich výpad zabrzdila domácí obrana. Lanškroun tak zvítězil 1:0 a soutěžní ročník 2014/2015 zakončil na druhém místě tabulky “Krajského přeboru”.