ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Skupina C divizní soutěže pokračovala zápasy 12. kola. Fotbalisté orlickoústecké Jiskry hostili jako čtvrtý tým tabulky soupeře z Trutnova, jehož mužstvu patří 13. pozice. Favorizovaným domácím vyšla první půle lépe. Druhý poločas byl rozehrán za stavu 2:1 pro domácí. Trutnovští proto byli aktivnější a hned v 50. minutě vyrovnali.

Bönischův centr proměnil Dominik Kovář. Domácí odpověděli střídáním. Minutu po svém příchodu se Richard Ráb prosadil, když využil nedůrazu obrany hostí, která nedokázala odvrátit centr Tomáška. V 71. minutě mohl mít trenér Jáně opět šťastnou ruku při střídání. Smejkal, který nastoupil namísto Grepla, ale v zakončení podklouzl a náskok Jiskry nezvýšil. Po sedmasedmdesáti minutách hry se naopak prosadil soupeř. Druhou branku v duelu vsítil Patrik Doubic a bylo vyrovnáno.

Hosty však remízový stav neuspokojil. V 84. minutě utekl obráncům Aleš Vilám a upravil skóre na 3:4. Za další tři minuty bylo pro domácí ještě hůř. Lukáš Novák, tentokrát nikoli v roli nejtvrdšího hasiče, ale brankáře, fauloval v šestnáctce Doubice a byl vyloučen. Nařízenou penaltu proměnil Petr Makovský. Trutnov kolapsu Jiskry využil. Po poločasu 2:1 dokonale utkání otočil a mohl se radovat z vítězství 3:5.