ČESKÁ TŘEBOVÁ – V 21. kole krajského přeboru hostili fotbalisté České Třebové hráče Sokola Moravany. V souboji šestého s desátým celkem tabulky se utkala mužstva s rozdílnou jarní bilancí – domácí zaznamenali dvě porážky, naopak hosté dvě výhry.

Po první půli vzájemného utkání byl stav 1:1. V 58. minutě domácí Pešek využil nedůrazu obrany soupeře a zpětnou přihrávkou našel Daniela Rufera – 2:1. Fotbalisté Moravan odpověděli povedenou akcí. Hlavní rozhodčí ovšem branku pro ofsajd neuznal. V závěru utkání domácí gólman Bárta vyboxoval míč před sebe. Následný závar skončil faulem ve vápně a pískala se penalta.

K její exekuci se postavil hostující Jan Hurta a bylo vyrovnáno. Fotbalisté České Třebové získali po remíze 2:2 (po prvním poločasu 1:1) první jarní body. TJ Sokol Moravany naopak neprodloužil vítěznou sérii. Po 21. kolech zůstávají v tabulce domácí šestí, hosté desátí.