ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Divizní soutěž pokračovala zápasy 6. kola. Hráči Jiskry Ústí nad Orlicí se utkali s fotbalisty z Letohradu. V prvním dějství souboje mezi třetím a šestým celkem tabulky branka nepadla, rozhodnutí tak přišlo až po změně stran. V 54. minutě zahrál domácí obránce David nešťastně rukou v šestnáctce.

Nařízenou penaltu ovšem Tomáš Jedlička neproměnil. Novák jeho pokus za svá záda nepustil. V 65. minutě fauloval gólman hostí Volšík Kuklu. S následným pokutovým kopem si Hudec bez problémů poradil a Jiskra vedla 1:0. V 76. minutě předvedl fotbalovou parádu Vaňous. Gólovou radost si domácí kapitán zopakoval po uličce Brabce, když uzavřel skóre. 450 diváků vidělo 2 penalty a 3 branky. Derby zvládla lépe Jiskra, která po poločasu 0:0 přehrála Letohrad konečným výsledkem 3:0.