ÚSTÍ NAD ORLICÍ Vítězné tažení fotbalistů z Ústí nad Orlicí i nadále pokračuje. Úspěch zaznamenali i ve třetím zápasu sezóny, kdy porazili soupeře z Trutnova. Do druhého poločasu vstupovaly celky za stavu 1:0.

Hned z kraje druhého poločasu vidělo 160 diváků, kteří si našli cestu na stadion v Ústí nad Orlicí šanci domácích v bílých dresech, míč tentokrát ale v síti neskončil. V 52. minutě po chybě obrany hostů zvýšil kapitán Jiskry Zdeněk Vaňous na 2:0.

Hosté byli nucen více otevřít hru a vypracovali si několik slibných šancí. V 64. minutě střelou zahrozil Ondřej Šimůnek, jeho pokus ale v síti neskončil. Devět minut před koncem zápasu zvýšil domácí Jan Souček na 3:0.

O výsledku zápasu tak bylo prakticky rozhodnuto a v 90. minutě rozhodčí zápas ukončil. Po třetím kole Divize C jsou fotbalisté Jiskry v tabulce na prvním místě. Trutnovští fotbalisté, kteří v letošní sezóně nezískali zatím ani bod jsou na příčce poslední.