ČESKÁ TŘEBOVÁ – Ve 22. kole divizní soutěže se utkali soupeři z druhé poloviny tabulky. Domácí fotbalisté hostili soupeře z Českého Brodu. Hosté otevřeli střelecký účet duelu ve 29. minutě. Hlavičkou se prosadil někdejší záložník pražské Slavie Tomáš Hrdlička – 0:1. Další branku mohli přidat ve 41. minutě. Útočný hrot Musa Ansuma sice dostal míč do sítě, ale rozhodčí jeho gól neuznal. Ještě před koncem první půle měl ghanský útočník další příležitosti, ale neskóroval. Stejně se jemu i jeho spoluhráčům vedlo při první akci po změně stran. Hosté tak svůj náskok nenavýšili a přišel trest. V 79. minutě zužitkoval domácí František Ptáček přihrávku střídajícího Čikla a bylo vyrovnáno na 1:1. 2 minuty před koncem řádné hrací doby byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Strnad. Hřiště opustil i brankář Hejl. Toho před penaltovým rozstřelem vystřídal Bárta. Domácím podobný tah, jaký předvedlo na posledním světovém šampionátu Nizozemsko, vyšel. Hostující střelci selhali dvakrát, zatímco ti domácí byli stoprocentní. Česká Třebová tak zvítězila na penalty.