ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Po slibném začátku se výkony fotbalistů Jiskry poněkud zadrhly. Nepříznivou sérii tří porážek v řadě chtěli svěřenci trenéra Vladimíra Chudého ukončit v 11. kole, kdy jim byl soupeřem Pěnčín-Turnov. Po první půli vedli hosté 1:0. V úvodu druhého dějství byli domácí aktivnější, ale vyloženou šanci si nevytvořili.. V 67. minutě se do míče opřel bývalý hráč Sparty a Slovanu Liberec Petr Papoušek a Pěnčín-Turnov dělily jen centimetry od dvougólového vedení. V 69. minutě zahrával přímý volný kop domácí Souček mířil však pouze do zdi. Přesnější kop předvedl v 73. minutě Felcman, který v šestnáctce našel nabíhajícího Josefa Strnada a bylo vyrovnáno na 1:1. V 78. minutě byl faulován domácí Ráb a pískala se penalta. K té se postavil Adam Nágl. Vedoucí brankou na 2:1 však skončil až jeho druhý pokus, když rozhodčí nechali pokutový kop opakovat. Cesta k úspěšnému obratu domácích se zkomplikovala v 81. minutě. Po faulu na kapitána Vaňouse oplácel Felcman a byl vyloučen. V 84. minutě hosté trestali. Po 30 vteřinách na hřišti se prosadil střídající Patrik Moravec. Normální hrací doba tedy rozhodnutí nepřinesla. V následném rozstřelu byli hosté stoprocentní, kdežto v barvách Jiskry neuspěli Nágl a Heger. Ústí nad Orlicí tak svému soupeři podlehlo 2:4 na penalty.