ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Ve čtvrtém kole České fotbalové ligy se utkaly týmy TJ Jiskra Ústí nad Orlicí a SK Sokol Brozany. Po první půli duelu mezi nováčky třetí nejvyšší soutěže a zároveň sousedy v tabulce vedli domácí 2:0.

Druhý poločas utkání zahájili aktivněji hráči Sokola Brozany. Snížit dvougólové manko se však nepodařilo Vlasákovi, Šollarovi nebo Slaničkovi.

Pojistku v podobě třetího gólu po čtyřiašedesáti minutách hry nepřidal ani domácí kapitán Vaňous. V 70. minutě hosté vstřelili gól, který však hlavní rozhodčí neuznal. Sedm minut před koncem řádné hrací doby se hosté přece jen dočkali. Nedorozumění v domácí obraně potrestal Rudolf Slanička.

Jiskra už nejtěsnější náskok udržela a zvítězila 2:1. Po dalším tříbodovém zisku tak orlickoústeckým fotbalistům patří 9. místo tabulky.