LANŠKROUN – Los prvního kola nového ročníku krajského přeboru přisoudil fotbalistům Lanškrouna soupeře, s nímž se utkali v závěru loňské sezóny. Hráči Třemošnice přijeli domácím znepříjemnit začátek cesty za obhajobou druhého místa. V první nebezpečné situaci duelu se objevil hostující Brom. Na druhé straně nastřelil Stasiowski tyč. Ve 44. minutě potrestal chybu v rozehrávce domácích Robert Menšík – 0:1. V úvodu druhého dějství byli aktivnější domácí. Obranu soupeře zlobil zejména střídající Savych. V 58. minutě oplácel faul lanškrounského záložníka kapitán hostí Kunášek. Diváci volali po jeho vyloučení, ale rozhodčí vytasil žlutou kartu. Po pětasedmdesáti minutách hry hasil Kunášek Savychův průnik a byl po druhé žluté kartě vyloučen. Následnou standardní situaci domácí dokázali využít a po dorážce Štěpána Kolomého vyrovnali. 12 minut před koncem řádné hrací doby překvapil brankáře Třemošnice Jan Karlík. Po vítězství 2:1 tak lanškrounští fotbalisté do nové sezóny vstoupili tím nejlepším způsobem.