ČESKÁ TŘEBOVÁ – Fotbalisté absolvovali jarní soutěžní premiéru. V 16. kole „Divize C“ se jim postavil tým z Trutnova. Hosté šli do vedení ve 40. minutě. Stanislav Horák potrestal chyby v obraně a gólem na 1:0 zúročil útočné výpady svého mužstva. Domácí odpověděli hlavičkou Patrika Urbance, která však postrádala tvrdost. Po změně stran mohl vedení Trutnova navýšit Martin Kejzlar, ale neuspěl. Stejný osud měla střela domácího Františka Ptáčka. V 63. minutě hosté znovu využili okének v českotřebovské defenzivě. Jan Landyš zvýšil na 2:0. V dalším průběhu zápasu se domácím nevedlo vytvářet si brankové příležitosti. Převahu měli pouze v počtu standardních situací. Nedokázali s nimi však naložit tak, aby výrazněji ohrozili branku soupeře. V 78. minutě se hosté opět zmocnili míče a jejich protiútok domácí zastavili faulem. Rozhodčí nařídil penaltu, kterou proměnil Martin Kilevník. O osudu střetnutí tak bylo rozhodnuto. Přestože hosté měli ještě dvě slibné šance k navýšení vedení, skóre se již neměnilo. Česká Třebová podlehla Trutnovu 0:3, po poločasu 0:1.