ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Fotbalisté Jiskry v Divizi C hostili na svém domácí půdě nedávnou druholigovou Čáslav. V prvním poločase se neprosadil ani jeden tým a do šaten se šlo za stavu 0:0.

180 diváků vidělo první branku až v 51. minutě a to domácích, hráli v černobílém. Ze standardky Langer našel v pokutovém území Strnada, který se hlavičkou nemýlil. Stejnou situaci chtěl Langer zopakovat v 58. minutě. Domácí Souček se ale neprosadil. Hosté si vypracovali pouze pár příležitostí, které ale neproměnili. Nejblíže k brance byli po střele Jeníčka, který trefil břevno. V 81. minutě domácí zvýšili na 2:0, když po sérii střel na branku úspěšně zakončil Vaňous. Takto také skončil zápas.

V posledním podzimním kole zavítají Oušťáci ve čtvrtek 17. listopadu do Pardubic, a díky momentálnímu postavení v tabulce přezimují v Divizi C na prvním místě.