ČESKÁ TŘEBOVÁ – Program 24. kola fotbalové divize “C” nabídl souboj dvou sestupem ohrožených týmů. V tabulce poslední Týniště nad Orlicí přijelo do České Třebové bojovat o holé přežití. Domácí, jako třetí nejhorší celek soutěže, chtěli svou pozici vylepšit a zvýšit tak naděje na záchranu. Hned první nebezpečnější situace skončila ve 12. minutě utkání brankou. Za domácí se trefil František Ptáček. Ve 20. minutě inkasovali hosté podruhé, když se prosadil Filip Grepl. O čtyři minuty později skóroval Vojtěch Novotný a střelecký účet prvního poločasu uzavřel v devětatřicáté minutě gólem na 4:0 Petr Zahálka. V úvodu druhého dějství domácí mužstvo poněkud polevilo a hráči Týniště dokázali zahrozit. Jejich snaha ale ke gólu nevedla. V 55. minutě napřáhl z dálky domácí Vojtěch Novotný a jeho střela skončila v síti. Stejný hráč, který v poslední době nastupoval jako krajní obránce a do útoku se přesunul právě pro duel s Týništěm, završil po jedenašedesáti minutách hry hattrick. V 63. minutě se čestného úspěchu dočkali i hosté, když brankář Bárta neudržel přímý volný kop Jiřího Vydareného. Přestože oba soupeři měli několik slibných příležitostí ke změně skóre, další branka nepadla. Česká Třebová tak rozstřílela Týniště 6:1. Domácí fotbalisté se vítězstvím udrželi ve hře o záchranu.