ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Fotbalový duel dvou divizních týmů z čela tabulky přilákal 380 diváků. Domácí Jiskra hostila Olympii Hradec Králové. V 5. minutě utkání mohl být za hvězdu domácí Felcman. Penaltu ale neproměnil, a tak se na první branku čekalo do 19. minuty. Faul domácích potrestal proměněným pokutovým kopem Filip Klapka. Po pětadvaceti minutách hry se bývalý záložník prvoligového Jablonce proměnil v nahrávače. Klapkův centr usměrnil za záda domácího brankáře nehlídaný Jan Novotný. Orlickoústeckou jedenáctku ale rychlé vedení soupeře nezlomilo. Ve 29. minutě Petr Falta vybídl uličkou ke skórování Jana Součka. Ten svým pátým gólem v pěti odehraných zápasech snížil na 1:2. Vyrovnání se hráči Jiskry dočkali ve 32. minutě, kdy kapitán domácích Vaňous našel na zadní tyči Jana Felcmana. V úvodu druhé půle byli nebezpečnější hosté, ale udeřilo na druhé straně. V 65. minutě skóroval Zdeněk Vaňous a poslal svůj tým do vedení. To domácí udrželi pouze do 75. minutě, kdy na konečných 3:3 vyrovnal Kingsley Omovie. O držiteli druhého bodu do tabulky rozhodly penalty. V nich byli úspěšnější domácí a zvítězili 5:3. Jiskra Ústí nad Orlicí je po pěti kolech na 3. místě tabulky.