ČESKÁ TŘEBOVÁ – Naposledy v soutěžním ročníku 2017/2018 se fotbalisté představili svým příznivcům v domácím prostředí. Soupeřem jim byl tým z Hlinska. První půle nabídla tři góly (Novotný, Ezr, Grepl) v brance hostí a jednu červenou kartu (Jiřánek) na straně svěřenců trenéra Pražáka.

V 52. minutě mohl na 4:0 zvýšit Ezr. Jeho gól však rozhodčí neuznal. Hosté se s výsledkem ještě snažili něco udělat. Jejich střelecké pokusy ale byly buď nepřesné, nebo se útočníci do zakončení vůbec nedostali, protože míč nenašel správného adresáta.

V dalším průběhu střetnutí se oba celky dostaly k ohrožení branky soupeře, avšak skóre už se nezměnilo. Česká Třebová porazila Hlinsko 3:0 Jedno utkání před koncem sezony je jasné, že českotřebovští fotbalisté skončí nejhůře třetí.